זיפי (ZIPY) - פלטפורמה לקניות באינטרנט

זיפי הוא אתר קניות ישראלי תוצרת כחול לבן אשר באתר ניתן למצוא מגוון מוצרים מענקיות הסחר המקוון בעולם אמזון, אלי אקספרס, ואיביי.

אתר הקניות נקסט (כול מה שרצית לדעת)

הרשת הקמעונאית "נקסט" הושקה בפברואר 1982, כאשר החנות הראשונה שנפתחה הייתה בעלת אוספים אקסקלוסיביים של בגדים אופנתיים, נעליים ואביזרים לנשים. לאחר זמן קצר, נוספו אוספים עבור גברים, ילדים וכלי בית.

חיסכון בכסף באמצעות קנייה בישראל - ברשת

אם אתם חדשים בסצנת הקמעונאות הישראלית, כדאי להכיר את אתרי הקניות המקוונים הישראלים המציעים הנחות משמעותיות על מגוון רחב של מוצרים חדשים (ומוזלים) ומשומשים. הגולשים הישראלים, המונים כיום כ -3.9 מיליון משתמשים, משתמשים בלא פחות מ -70 לוחות מודעות מקוונים שונים ומוצאים ברשת את כל הדרוש להם, מדירות ועד מצלמות, אופניים ותיקי חיתולים.

אסוס כיצד אוכל לבצע הזמנה ?

ביצוע ההזמנה לא יכול להיות קל יותר, פשוט בצע את הצעדים הבאים.

כיצד לקנות באמזון כול המידע שצריך לדעת

אמזון מביאה לקצות האצבעות את הקניות החד-פעמיות של חנות קופסאות גדולות עם מגוון המוצרים שלה הזמינים בלחיצת כפתור. בין אם אתה קונה מאמזון במחשב, בטאבלט או בטלפון, אתה יכול להיות בטוח שתמצא את כל מה שאתה מחפש באתר שלהם.

אלי אקספרס (AliExpress) - המדריך המקיף ברשת 2020

זהו מדריך מפורט עם כל השלבים שצריך לבצע לפני שקונים מוצר בחנות המקוונת המפורסמת הזו ונענה על השאלות הנפוצות ביותר שנעשו בתגובות בבלוג. אנו נראה לך כיצד למצוא מוצרים ממותגים, לזהות מוכר טוב, אילו אמצעי תשלום מאפשרת פלטפורמת הקניות המקוונת הסינית הזו, כיצד ליצור קשר עם מוכרים ... אז אם אתה חדש או שיש לך שאלות, המשך לקרוא! מאמר זה הולך להיות שימושי מאוד עבורך.

איביי מדריך הקנייה הגדול ברשת

רוצים להתחיל לקנות באייבי? לפניכם מדריך מושקע כיצד להתחיל לבצע קניות באתר המכירות מספר 1 בעולם.