חיסכון בכסף באמצעות קנייה בישראל - ברשת

אם אתם חדשים בסצנת הקמעונאות הישראלית, כדאי להכיר את אתרי הקניות המקוונים הישראלים המציעים הנחות משמעותיות על מגוון רחב של מוצרים חדשים (ומוזלים) ומשומשים. הגולשים הישראלים, המונים כיום כ -3.9 מיליון משתמשים, משתמשים בלא פחות מ -70 לוחות מודעות מקוונים שונים ומוצאים ברשת את כל הדרוש להם, מדירות ועד מצלמות, אופניים ותיקי חיתולים.

אמנם אולי אינך רגיל לעשות את הקניות שלך בדרך זו - ואולי גם לא משוגע לעשות זאת בעברית - אך ישנם יתרונות רבים לקנייה מקומית ואינטרנט. אם אתם מתמקדים במציאת פריטים איכותיים במחירים נמוכים מהמחירים, זוהי אפשרות טובה - ועשויה להיות קלה יותר מאשר לקנות באמזון או בטרגט ולחכות לחברים או קרובי משפחה שיביאו את הרכישות שלכם מעבר לים. במקרים מסוימים תוכלו להשתמש באתרים אלה כדי להציע הצעות מחיר למכשירי חשמל לבית כמו מדיחי כלים ומכונות כביסה, ולרכוש אותם במחצית או בשליש מערכם הקמעונאי - והם מועברים ישירות לביתכם עם אחריות מלאה.

כמה
מהאתרים הפופולאריים יותר אחד האתרים הפופולאריים ביותר בישראל לרכישות מקוונות, www.homeless.co.il, קיים כבר בשנת 2000 ומספק מידע על נכסים, מכוניות, לוח דרושים, מדריך עסקים, חיפושים של שותפים לחדר, שירותי חיות מחמד. , חוגים (שיעורים לאחר שעות הלימודים לילדים) וכו '. יש להם קטע נרחב על פריטים משומשים, המציע הכל החל ממיטות ואופניים ועד חברות במכוני כושר מקומיים. אמנם זה לא המקום לרכוש מכשירים וריהוט חדשים, אך האתר מכסה מוצרים רבים כל כך, שבהחלט כדאי להעיף מבט.

www.yad2.co.il מכסה מכירת נכסים והשכרה, לוח משרות, מדריך עסקים, קטע נרחב אודות תארים וקורסים אקדמיים, הכל עבור חיות מחמד, תינוקות, ריפוי אלטרנטיבי וכו '. למרות שמו (שפירושו "שני" אתר זה) מציע אתר זה גם פריטים חדשים (בקטגוריית "קניות") וגם פריטים משומשים (בקטגוריית "יד שנייה"). תוכלו למצוא פריטי בית רבים באתר זה כולל ריהוט, מכשירים אלקטרוניים, מזגנים וצעצועים לילדים, שחלקם נמכרים משמעותית מתחת למחיר הקמעונאי. הספרייה מאפשרת לך גם לחפש לפי מיקום, כך שתוכל לחפש פריטים זמינים במרחק נסיעה מהבית שלך.

www.madas.co.il הוא אתר מקוון נוסף העוסק במכוניות, השכרת ומכירה של דירות, חבילות וכו '. באתר זה יש מפה אינטראקטיבית מקוונת המאפשרת לחפש נכסים למכירה באזור נתון. נראה שהוא מתמקד בעיקר בנדל"ן, אם כי האתר אכן מציע פריטים משומשים למכירה. הוא אינו מציע פריטים חדשים.

www.olsale.co.il הוא אתר קטן יותר אך הוא מציע מבצעים נהדרים על ריהוט לבית, מכשירי חשמל לבית, מכשירים אלקטרוניים וצעצועים לילדים. הפריטים הרשומים הם חדשים (לא בשימוש).

www.zap.co.il הוא אתר נוסף המציע הנחות על מחשבים, מכשירי חשמל לבית, ריהוט לבית וכו '. אתר זה עושה עבורך את מחקרי השוק ומאפשר לך להציג מחירים מספקים שונים, כך שתוכל להשוות חנות. נראה שהוא מציע מגוון פריטים צר יותר אך המחירים הרשומים - וזה לגבי פריטים חדשים, שלא משתמשים בהם - נראים מופחתים משמעותית מהמחירים שרואים בחנויות.

כמובן שיש תמיד www.eBay.co.il , המפרט מוצרים שנמכרים בינלאומיים. בעוד של- eBay יש יתרונות על פני אתרים מקומיים, יש לקחת בחשבון את עלות המשלוח הנוספת לישראל מעבר לעלות המוצר בפועל.

www.hameir.co.il הוא אתר מתמחה יותר המתמקד במכשירים אלקטרוניים חדשים בלבד. האתר ידוע כמי שיש בו מחירים מעולים, ואולי יותר משמעותי - הוא מציע שירות לקוחות ברמה גבוהה. קונה אחד שהזמין לאחרונה גיהוץ דרך אתר זה וקיבל שיחת טלפון למחרת בבוקר; איש המכירות הודיע ​​לו שהדגם שהזמין אזל במלאי, נתן לו מספר אפשרויות חלופיות וההזמנה המעודכנת עובדה באותו יום. הברזל הועבר לביתו כעבור 24 שעות בלבד.

www.blanketexpressplus.com 

היא חנות למוצרי בית שהוקמה על ידי עולים לפני 15 שנה ומציעה שירות אנגלו לכל צרכי הבית שלך. -חדרי אמבטיה, חדרי שינה ומטבח. ניתן לציין מחירים בדולרים או בשקלים, וניתן לארגן משלוח לדלתכם כך שתתאים באופן מושלם לעלייה שלכם.


כמה טיפים לרכישה מקוונת
לפני שאתה צולל בזירת הקניות המקוונת הישראלית, הנה כמה עצות שכדאי לקחת בחשבון:

  1. דע את הערך הקמעונאי של הפריט: אל תתבלבל לחשוב שכל הפריטים באתר הנחות מוזלים. גלה כמה עולה הפריט שאתה קונה בחנויות, לפני שאתה גולש באינטרנט.
  2. קרא הערות של אנשים אחרים: בדוק את הדירוגים או התגובות שנכתבו על חנות מסוימת. במקרים מסוימים, המחיר נכון אך השירות אינו מספק. חברות מסוימות, למשל, מוכרות פריט אך מספקות אותו לאחר התאריך שהובטח.
  3. ערכו מחקרי שוק: בנוסף לבדיקת החנויות המפורסמות, מומלץ גם לחקור את המוצר עצמו; גלוש בענקיות קניות כמו אמזון כדי לגלות מה אנשים מחוץ לישראל אומרים על המוצר שלך.
  4. פנה לחברה לפני שתשלם: בדוק שאדם אמיתי עונה לטלפון; ותבינו האם זה נראה כמו חברה בנאמנות - או סתם מישהו שעובד מהסלון שלו.
  5. חסוך במשלוח: אם אתה קונה פריט מחנות מקומית, ייתכן שתוכל לחסוך את עלות המשלוח והמשלוח על ידי איסוף זה בעצמך.
  6. אחריות: בדוק אם אתה מקבל אחריות באופן אוטומטי, או אם אתה צריך להירשם בנפרד כדי להפעיל אותה.

ליהנות מציד מציאה ובהצלחה!

תגובות