נעלי נייק

נעליים | נעלי נייק עד 500 ₪

נייק קצת הסטוריה לפנטאון

נייקי, בע"מ, לשעבר (1964–78) Blue Ribbon Sports, חברת בגדי הספורט האמריקאית שבסיסה בביברטון, אורגון. הוא הוקם בשנת 1964 כספורט רצועת הכלים על ידי ביל בוורמן, מאמן מסלול ומגרש באוניברסיטת אורגון, ותלמידו לשעבר פיל נייט. הם פתחו את השקע הקמעונאי הראשון שלהם בשנת 1966 והשיקו את נעל המותג נייק בשנת 1972. החברה קיבלה את שמם של Nike, Inc. בשנת 1978 והועברה לפומבי שנתיים לאחר מכן. בראשית המאה ה -21 היו נייקי חנויות ומפיצים בלמעלה מ -170 מדינות, והלוגו שלה - סימן ביקורת מעוקל המכונה "סוווש" - הוכר בכל העולם.

נעלי נייק

מסוף שנות השמונים נייקי הרחיבה בהתמדה את עסקיה וגוונה את קו המוצרים שלה באמצעות רכישות רבות, בהן חברות הנעליים קול האן (1988; נמכרו בשנת 2012) ו- Converse, Inc. (2003), יצרנית ציוד הספורט Canstar Sports, Inc. (1994; לימים קראו באואר ונמכר ב -2008), וחברת ההלבשה והציוד הספורטיבית אומברו (2008; נמכרה בשנת 2012). בשנת 1996 החברה יצרה את נייקי ACG ("ציוד לכל התנאים") המשווקת מוצרים לספורט אתגרי כמו סנובורד ואופני הרים. בתחילת המאה ה -21 נייקי החלה למכור אביזרים לטכנולוגיית ספורט, כולל מסכי דופק ניידים ומצפוני פרק כף היד בגובה.

חלק מההצלחה של נייק חייב לאותם של ספורטאים כמו מייקל ג'ורדן, מיה האם, רוג'ר פדרר וטייגר וודס. חנויות הרשת NikeTown, שהראשונות בהן נפתחו בשנת 1990, נותנות כבוד לדוברות החברה ואחרות, תוך שהיא מציעה לצרכנים מגוון מלא של מוצרי נייקי. בשנות התשעים תדמית החברה סבלה בקצרה מגילויים על תנאי עבודה ירודים במפעלים שלה מעבר לים.

נעלי נייק ומה שבין כול השאר

גם בישראל כנראה נעלי נייק ימשיכו להוביל את השוק כמותג על ומצליח יותר מאשר נעלי אדידס המפורסמות והתחרות היא מאוד מאוד צמודה כאשר 2 המותגים הללו מתחרים ראש וראש על מצעד המכירות הארצי וגם העולמי

בישראל לרוב מוצרי נייק ובפרט נעלי נייק נמכרים במחיר מאוד מאוד גבוהה, ולכן יש אלטרנטיבה אחרת והיא : הזמנת נעליים דרך האינטרנט למותגים מחול, נעלי נייק גברים מאוד אופנתיות או נעלי נייק נשים שמאוד פופולאריות כאן בארץ ובכלל מוצרי נייק נוספים : חלפיות , ביגוד ספורט , כובעים , מוצרים , וכו...

נעלי נייק יתרונות וחסרונות

את נעלי נייק לא צריך בכלל להציג, אין אדם שלא מכיר את הנעליים האלה, ולא נעל פעם אחת את הנעליים האלו בחייו. נעלי נייק מציגים מגוון רחב של סוגי נעליים, המתאימים לכל בני המשפחה לנשים לגברים וילדים, כמו כן  למותג נייק יש מגוון רחב של נעלים למגוון רחב של שימושים ולא רק לריצה אלא, לטיול יומי, הליכה מאומצת, לכדורסל , לכדורגל, לטניס, ולעוד מגוון רחב מאד של שימושים, לכן כל אדם ימצא נעל נייק, שמתאימה לו לצרכיו, אז בטח אתם רוצים לדעת מה היתרונות והחסרונות של הנעליים הללו, ומה עושה אותך למותג כל כך מושלם.

יתרונות של נעלי נייק

אמינות– נעלי נייק הינם מיוצרים, על ידי חברה ענקית שביססה את עצמה בישראל ובעולם ולכן המוצרים שלה הינם אמינים ואיכותית

איכות– נעלי נייק דוגלים בטכנולוגיה גבוהה, ולכן המפעל שלהם מצויד בטכנולוגיה החדשנית ביותר. הם לא מבזבזים משאבים נוספים על כל אדם עוד על בד נוסף למשל.

מגוון– חברת נייק מייצרת מגוון רחב של נעליים המתאימות לכל סוגי הספורט כדורסל, כדורסל, קטרגל, ספורט.

נעליים בהתאמה אישית לצורך המשחק או הפעילות–  בנעלי נייק הצליחו להבין כי כל משחק צריך נעליים שונות, ולכן כל נעל שלהם נתאימה במדויק למשחק שיש לך לשחק. אצל נעלי נייק יש מגוון רחב של נעליים, המתאימות לכל אחד לפי צרכיו ומדתו ניתן לסווג את בחירת הנעליים לפי גיל ומשקל, מין כמו גברים נשים או ילדים, סגנון הנעל. כמו כן יש נעליים שמתאימות גם לנשים או גברים  בעלי בעית יציבה וקושי ללכת. ניתן להתאים נעל נייק לכל אחד ממגון המבחר והסגנון המיוחד שיש לכל אחד. כגון:

  • נעלי כדורסל– הנעלים הללו מצויידות עם בולמי זעזועים לאורך הנעל או בעקב של הנעל.
  • נעלי כדורגל וקט רגל– הנעליים הללו קלות במשקל מנעליים אחרות המשמות לאותו משחק הנעליים עשויות מחומרים נושמים, ולכן יתרונות אלו גורמים לשחקנים לשחק טוב יותר.
  • נעל ריצה–

טכנולוגיה– נעלי נייק  מגייסות את הטכנולוגיה, לדוגמא אחד החידושים הטכנולוגיים שלהם היא ייצור של נעל חכמה, כלומר בנעל החכמה הטכנולוגיה מוטמעת בתוך הנעל וגורמת לנעל להגיע לביצועים מרהיבים.

איפה כדאי לרכוש נעלי נייק?

חשוב לרכוש נעלי נייק אצל חברות מורשות ובאתרי המכירות בעולם, אמזון, ואיביי, ועוד. יש יתרונות רבים לרכישה באתרים הללו, כי ניתן למצור מגוון רחב של נעליים מכל הסוגים ולכל הגילאים.