נעלי אסיקס נשים

נעליים | נעלי אסיקס נשים עד 800 ₪

נעלי אסיקס נשים

חברת אסיקס כבשה את עולם הנעליים בזכות הטכנולוגיה האיכותית שלה, ובזכות המשקלים הקלים של הנעליים שלה. לנעליים אלו יש יתרונות רבים בוודאי ובוודאי לגבי כל סוגי הנעליים האחרות הקיימות בשוק, וגם מהמותגים המובילות ביותר. לנעלי אסקס נשים יש טכנולגיה מדהימה, הגורמת לנעליים האלו להתחבב היטב על הנשים, ולכן הם הנעליים מבין המותגים הטובים ביותר. חברת אסקס שמה לעצמה מטרה ולפיה היא בעצם מייצרת את כל הנעליים שלה "נפש בריאה בגוף בריא". לנעלי אסיקס יש מגוון רחב של נעליים לשימושים שונים בספורט כמו נעלי טניס, כדורגל, ועוד. היתרון בחברה זו כלפי האחרות היא, שהחברה עושה שימוש רב בטכנולוגיות מתקדמות, אז אם אתם רוצות לרכוש נעלי אסיקס לנשים, אנו נענה לכן על כל השאלות.

נעלי אסיקס נשים

 

למה כדאי לי לרכוש נעלי אסיקס נשים?

חברת מותג– חברת אסקס היא חברה, שמציירת נעליים החל משנת 1949, ולכן היא אחת החברות הוותיקות, והמצליחות ביותר בעולם, וכן הנעליים שלה ננעלות על ידי נשים רבים מתחומי הספורט.

קלות משקל– הנעליים של אסיקס מתאימות במיוחד לספורט, משום שהן קלות משקל במיוחד ומאפשרות ריצה מהירה וביצועים גבוהים.

טכנולוגיה– החברה משתמשת בטכנולוגיה חדשנית לייצור הנעליים שלה, וניתן למצוא חידושים טכנולוגיים חדשניים שאין באף נעל אחרת..

מה היתרון של נעלי אסיקס נשים?

החברה מיישמת את הטכנולוגיות הבאות בנעלי אסיקס נשים ג'ל סילקון ייחודי, הבולם זעזועים, ובכך מאפשר נפילה קלה וללא חבלות רבות.

מערכת המייצבת את כף הרגל– כדי לרוץ במהירות הרבה ביותר יש צורך שהרגל תהיה יציבה בנעלי אסיקס נשים יש מבנה מיוחד, הגורם לרגל להישאר יציבה ולא לזוז ממקומה.

רפידת הנעל– רפידת הנעל היא רכה ומאווררת, הגורמת לאישה לא להזיע, דבר שתורם לריצה מהירה יותר.

סוליה חיצונית– הסוליה החיצונית של נעלי אסקס היא עמידה מאד, וניתן לרוץ בה לכל מרחק שאפשר.

יתרונות אלו הופכים את נעלי אסיקס נשים לטובות בתחום.

 

האם יש מגוון?

בהחלט בחברת אסיקס שמים דגש על כך, שכל אחת תוכל לבחור את הזוג המתאים לה ביותר, לכן יש מבחר רב של דגמים לנשים המתאימות לכל אחת.

הצבעים הקיימים במגוון רחב של צבעים ודוגמאות כמו: לבן, ורוד, שחור,

מה המחיר של הנעל?

ניתן למצוא נעליים החל מ300 שקלים  עד 700 שקלים ויותר

איפה כדאי לקנות במחיר זול יותר?

באתר שלנו המקשר לאמזון הכתוב בעברית עם שירות מעולה ומחיר זול.