נעלי בלנסטון

נעליים | נעלי בלנסטון עד 800 ₪

נעלי בלנסטון 

אין אחד שלא מכיר את חברת בלנסטון, המייצרת את מגפי העור בעל העיצוב המיוחד, וכך זכתה החברה למוניטין רב והכרה בינלאומית, בזכות מגפי העור שלה העשויים מעור אמיתי משלבים עם גומי ועם סולית נוחות, עם מערכת SPS. חברת בלנסטון היא חברה אוסטרלית, נוסדה בשנת 1853, על ידי זוג אחים מאנגליה, שהגיעו לאוסטרליה, ופתחו מפעל לייצור  מגפיים, ובשנת 1932 נרכשה החברה על ידי משפחה אחרת, אך כיום החברה היא בינלאומית ומוצריה מיובאים לארץ ולעולם כולו. 

מה היתרונות של מגפי בלנסטון? 

חברה איכותית– נעלי בלנסטון מיוצרים, על ידי חברה שהיא מותג בינלאומי, ואנשים רבים בוחרים לרכוש את המותג, מפני השם של החברה בייצור מגפי עור נוחות ואופנתיות. 

איכות– המגפיים של בלנסטון מיוצרות מעור אמיתי ומסוליה חזקה, אז מפני שני נתונים אלו נעליים אלו זכו לשמן כטובות בעולם.

מתאימות למגוון רחב של שימושים– נעלי בלנסטון מתאימות למגוון רחב של שימושים, כגון נעלי עבודה, וגם נעליים ליציאה לבחוץ להליכה קלה. 

מתאימו לנשים גברים וילדים– נעלי בלנסטון התחייבה לייצר מגפי איכות לכל שכבות האוכלוסייה, וכך ניתן למצוא מגפי איכות אלו גם בייצור לילדים לנשים ולגברים.

טכנולוגיה– נעלי בלנסטון לא סתם הפכו למותג האהוב ביותר עבור נשים, גברים, וילדים יש להן יתרונות טכנולוגים, שאין לאף נעל אחרת, כגון סוליית TPU בשילוב חומר  PORON,  למניעת זעזועים.

נעלי בלנסטון

מבנה נעלי בלנסטון

  • חלק עליון העשוי מעור בקר איכותי 
  • חלק אלסטי בצידי, המאפשר נעילה וחליצה בנוחות מרבית.
  • המגף עמיד בפני חום גבוה שומן וחומצות שונות, ובכך מתאים לכל עבודה שהיא
  • עיצוב ייחודי באזור הבוהן, המפחית עייפות, ותחושת כבדות בסוף היום. 

לא סתם הפכו נעלי בלנסטון למותג המוביל בעולם.חסרונות 

יש לדעת שגם לנעל בלנסטון עם כל היתרונות האדירים שבה ,יש לה גם חסרונות

תחזוקה– חשוב מאד לתחזק את הנעל באופן נכון ולבצע את ההוראות של היצרן, מפני שהנעל עשויה עור חשוב מאד לשמור על עמידות המוצר, על ידי הקפדה על ניקוי יבוש הגנה ואיטום נכונים.

ניקוי–אסור להשתמש לניקוי במגבונים נעל בלנסטון מקורית, אלא רק במים קרים. 

יבוש– חשוב מאד לייבש את הנעל בטמפרטורת החדר.

איפה כדאי לקנות? 

כדאי לקנות את נעלי בלנסטון באתר שלנו אנו מוכרים את הנעליים המקוריות ביותר במחיר הזול ביותר הקיים ובאחריות. אז כדאי לכם לרכוש נעלי בלנסטון חדשות, ובאיכות מעולה ובמחיר נח עוד היום.