נעלי בית

נעליים | נעלי בית עד 300 ₪

נעלי בית 

אין אדם שלא נועל נעלי בית, נעל בית היא נעל נוחה במיוחד העשויה בדרך כלל מחומרים נוחים במיוחד, והנעליים הללו לשימוש בבית. קיימות אינספור סוגים של נעלי בית, ובמגוון רחב, אך יש לדעת כי רוב נעלי הבית יהיו באותה צורה, ללא סולית עקב, ובדרך כלל נעליים עשויות בחומרים מסוימים, ובמגוון רחב של מחירים. ניתן למצוא נעלי בית גם לגברים, נשים, וילדים, וכמובן שכל נעל תהיה  מיוצרת בגזרה שונה  בהתאם למין הנועל אותה. 

נעלי בית

סוגים של נעלי בית 

ניתן לראות כי קיימים סוגים רבים ביותר של נעלי בית ניתן מספר דוגמאות, וסוגים נפוצים:

גברים– נעלי הבית של הגברים אינן מתאפיינות בעיצוב ייחודי, אלא הן מתאפיינות בעיצוב פשוט במיוחד. הם בדרך כלל יהיו עשויות או מצמר או גומי. בקיץ הגברים יעדיפו לנעול נעלי בית, העשויות מגומי הגורמות לרגליים שלהם להתאוורר, ובחורף הם יעדיפו לנעול נעלי בית, העשויות צמר. קיימים סוגי סוגים הסוג הוא נעל בית פתוחה כזו שניתן רק להשחיל אליה את הרגל ואילו השנייה היא נעל בית סגורה סוליה ובד שעוטף את הקרסול בצורת הרגל עם רוכסן . הצבעים של נעלי בית גברים מתאפיינים בצבעים חומים או שחור ועם משבצות. 

ילדים– ניתן למצוא נעלי בית לילדים במגוון רחב של חומרים ובמגוון רחב של צבעים. יש נעליים לילדים שהן דגם מוקטן  של נעלי בית לגברים, וישנן נעליים מתוקות בצורת חיות, העשויות מפרווה ומחממות מאד, ואילו גם בקיץ יעדיפו הילדים לנעול נעלי בית מאווררות יותר. 

נשים – תחום נעלי בית לנשים הוא מאוד מגוון, אשר קיימות נעלי בית לנשים במגוון רחב של חומרים וצבעים. ישנן שלושה סוגים נפוצים בנעלי בית לנשים: כפכפים, שבתוכו הרגל נכנסת בקלות יחסית ונעלי בית, המעוצבת כנעל בית סגורה עם רוכסן לסגירה. בניגוד רב לצבעי הגברים, נעלי הנשים מתאפיינות בצבעים עליזים ובהירים. 

נעלי ילדות ותינוקות– בתחום נעלי הבית לתינוקות וילדים ניתן למצוא עיצובים משעשעים ומתוקים אצל התינוקות הקטנים ניתן למצוא נעליים בצבעים בהירים ועליזים ובפרווה רכה, ואצל התינוקות הזעירים ממש ניתן למצוא נעלי בית העשויות מצמר מחמם. 

איפה כדאי לרכוש נעל בית?

כדאי לרכוש נעלי בית בחו"ל, בשל העובדה ששם יש יותר מגוון ובמחיר זול יותר מהארץ. 

מה היתרון באתר שלנו? 

האתר שלנו מקשר בין ספקים מאמזון לבית הלקוחות בארץ. באתר שלנו יש את כל סוגי מותגי נעלי הבית לכל המינים, ובמגוון מחירים, שירות מעולה, דאגה לעבוד רק עם ספקים אמינים.