כפכפים לחתונה

נעליים | כפכפים לחתונה עד 150 ₪

כפכפים

כפכף הוא בעצם נעלים פתוחות, שהנוחות שלהן היא בנעילה כביכול בלי נעלים. ניתן לראות שיש מגוון רחב של סוגים, חומרים, ומחירים, אז יש שלושה סוגים עיקריים:

  1. כפכפי אצבע- הם ברובה סוליה, החוצצת בין הסוליה לאמצע, והחלק הזה מתפצל בין שאר הרגל

 

  1. כפכפים פתוחים- הכפכפים הפתוחים הצורה שלהן דומה במעט לצורת כפכפי האצבע, אך השוני שלהן הוא בזה שהם מחוברות עם מספר רצועות לצידי הרגל הכל תלוי בדגם.

 

  1. כפכפים סגורים- הכספים הסגורים שונים בצורתם לחלוטין מכפכפי האצבע והכפכפים הפתוחים, משום שהם פתוחים רק בצד האחורי של הכפכף, כדי שהבעל יוכל להשתמש בכפכף, ולהכניס את הרגל. באתר שלנו ניתן למצוא את כל הסוגים הקיימים.

 

מה היתרונות והחסרונות של כפכפים?

  • היתרון הראשון הוא אוורור

לעומת נעלי ריצה המצוידות בטכנולוגיה מיוחדות, המאפשרת אוורור של כף הרגל, ואילו בשימוש בכפכפים יש כווני אויר טבעיים, כמו כן נעילת נעליים סגורות בקיץ הן יכולת טובה לפתח פטריות בכף הרגל.

 

  • מידת אורך ורחוב גדולה מנעלים רגילות

לעומת נעל סגורה שניתן לומר שנעל זו היא מתאימה בדיוק לאורך הרגל של הנועל אותה, כפכפים נותנים מרחב רב הן האורך והן ברוחב.

 

  • הפעלה מדהימה של שרירי היציבה של כף הרגל

לעומת נעליים רגילות הגורמות לנו יציבות ללא צורך בהפעלת השרירים, אז בכפכפים אנו מפעילים את השרירים היטב גם כאלו שאנו לא מפעילים בדרך כלל.

 

 

 

 

חסרונות

  • חוסר יציבות

הכפכפים לעומת נעליים סגורות אינן יציבות והליכה בהם עלולה לגרום לנפילות על עצמים חדים, לדוגמא אי יציבות זו גם גורמת לכאבי גב קשים, על ידי התאמצות של שרירי הגב ליציבה נכונה.

 

  • תחושת עייפות ברגליים

כאשר הולכים הרבה עם כפכפים מרגישים תחושת עייפות ברגליים. תחושה זו מתאפיינת באנשים ההולכים הרבה עם כפכים. ניתן להימנע מכאבים הנובעים מנעילת כפכים, על ידי תרגילים שונים, אבל עם זאת חשוב מאד להדגיש כי נעילת כפכים ממותג איכותי אינה מסיבה כאבים אלו.

כפכפים

למה לקנות באתר שלנו?

האתר שלנו מקשר בין ספקים מאמזון לבין לקוחות בארץ. באתר שלנו יש את מגוון סוגי הכפכפים המתאימים למגוון לקוחות ילדים, נשים וגם לגברים. באתר שלנו יש מחירים שונים, ובמגוון רחב של עיצובים מותגים וצבעים, ובעיקר במחירים זולים. אנו שמים דגש על איכות המוצרים ובעיקר על יציבות הגוף בעת נעילת כפכף.