כפכפים לנשים

נעליים | כפכפים לנשים עד 200 ₪

כפכפים לנשים 

כפכפים לנשים תמיד היו מזוהים בעבר עם סוג ישן של כפכפים, המותג האלמותי של טבע נאות. כיום השוק התפתח ויש מגוון רחב של חברות המייצרות כפכפים לנשים. אצל נשים הכפכפים אינן רק נוחות, אלא הן גם סוג של עיצוב ולנגיעות אופנה, ולכן ניתן יהיה לראות מגוון רחב יותר של כפכפים לנשים מאשר כפכפים לגברים, לכן אצלנו באתר יש את המגוון הגדול ביותר של כפכפים לנשים. הכפכפים לשים מתאפיינים בסוליה של  נעל חזקה העשויה עם מגוון חומרים, ועם רצועה התומכת בכף הרגל כמובן שהעיצובים והדגמים משתנים, ובעיקר כפכפים לנשים תפסה תאוצה בימות הקיץ כאשר הרגל צריכה אוורור. אם גם אתם צריכות כפכפים לנשים, אנו נענה לכן על השאלות. 

כפכפים לנשים

למה רוכשים כפכפים לנשים?

נוחות– הכפכפים הן נוחות יותר מנעליים רגילות, שניתן רק להחליק את הרגל ולצאת. 

עיצובים– הכפכפים של היום אינן כמו פעם, אלא הם מגיעים בעיצובים ובדגמים מדהימים, וכל אישה תוכל לבחור את הכפכף המתאים לה. 

אי הזעה– בימות הקיץ החמים הרגליים מזיעות בנעליים הסגורות הנעליים גורמות לריח רע ולפטריות בכף הרגל הכפכף תורם לאוורור של הנעל. 

כפכף מתאים לכל אירוע– הכפכפים לנשים מתאימים לכל אירוע, לכן ניתן למצוא מגוון רחב של כפכפים לנשים. 

איזה דגמים יש בכפכפים לנשים?

קיימים מגוון רחב של דגמים הדגמים הפופולאריים הם:

כפכף סגור– הכפכף הסגור מתאפיין בהכנסה של הרגל לתוך הכפכף בלי שרואים את האצבעות, וכן ניתן לומר כי קיימות מגוון רחב של  כפכף סגור ומגוון עיצובים. 

כפכפי עקב– ניתן למצוא כפכפי עקב אלו כפכפים עם עקב, המתאימים גם לאירועים, הליכה נעימה ונוחה ומעוצבת.

כפכפי אצבע– כפכפי אצבע הקיימים גם לגברים הם מהכפכפים הכי נוחים שיש להליכה מהירה ומעוצבת, וניתן גם להתאים אותם לכל בגד. הכפכפים האלו מתאפיינים ברצועה סביב האגודל, והרצועה השנייה סביב שאר כף הרגל . 

 

כפכפים פתוחים– ניתן למצוא כפכפים פתוחים אלו כפכפים שניתן לראות את אצבעות הרגליים, בין הכפכפים האלו קיימים מספר סוגים, כפכפים עם רצועה אחת, כפכפים עם שתי רצועות, כפכים עם שלוש רצועות. 

מה המותגים שמוכרים כפכפים לנשים?

הבי יוניק, אדידס נייק  

מה המחירים של כפכפים לנשים?

150-170 שקלים 

איזה הכי כדאי לרכוש?

ניתן לרכוש באתרים מחו"ל כמו אמזון 

מה מיוחד באתר שלנו?

האתר שלנו מקשר בין ספקים מאמזון ללקוחות, וכך הספקים נבחרו על ידנו והם דוגלים באיכות, באמינות, וכמובן יש מבחר דגמים ומצבעים של מותגים ומחיר זול.