סנדלים תנכיות

נעליים | סנדלים תנכיות עד 300 ₪

סנדלים תנכיות 

ניתן לראות כי אנשים רבים היו  נועלים אותם בזמן קום המדינה, והם הפכו את הצבר למראה תנ"כי, אך המקור של הסנדלים התנכיים מציורים מקראיים שנמצאו על פני עתיקות, מכך היו ידועות עוד מזמן התנ"ך, ולכן נקראו בשם זה. את הסנדלים התנ"כיות מאפיין מבנה פשוט במיוחד סולייה חזקה עם רצועות עור המהודקות לרוחב כף הרגל ומסביב לקרסול, וכן הסנדלים האלו מיוצרות מעור, והעור נצבע בגוון השחור או החום כך שלסנדלים משתווה מראה מיושן כזה. 

חשוב לדעת כי הסנדלים הם הדגם הקלאסי, וישנם מותגי נעליים רבים, המייצרים את הסנדלים לפי דגם זה. הנעליים הפכו לפופולאריות בימי העלייה השנייה, שבהם שמו דגש על אופי הלבוש החלוצי. הסנדלים התאימו למזג האויר של הארץ החמה, והיוו אופנה אחרת ושונה מהנהוג באירופה הקרה.  קיימים מגוון רחב מאד של דגמים כאלו המותאמים גם לילדים מבוגרים ונשים, אז אם אתם רוצים לרכוש סנדלים תנכיות הנה תשובות לכל השאלות.

סנדלים תנכיות 

למה לרכוש סנדלים תנכיות? 

נוחות– הסנדלים התנכיות יש להם מבנה פשוט ונח המותאם גם לטיולים וגם ליום יום. 

פשטות– הסנדלים התנכיות מעוצבות בפשטות, ומאפיינות צניעות ורגילות. 

איזה סוגים יש לסנדלים התנכיות? 

הסנדלים התנכיות מתאפיינות במגוון רחב של דגמים, המבוססים על הדגם הראשוני, שכולל סנדלים בעלי סולייה חזקה, העשויים מעור עם רצועה אחת, שתומכת בכף הרגל והשנייה בקרסול. 

למי הסנדלים מתאמים? 

הסנדלים האלו מתאימים לכולם, וכן ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים ומידות המתאימות הן לילדים לגברים ולנשים. סנדלים אלו הם פשוטות, נוחות, יציבות ומחזיקות את הרגל כמו שצריך. 

באלו צבעים יש לסנדלים? 

סנדלים תנכיות מבוססות על מספר צבעים עיקריים חום ושחור. 

מי מייצר את הסנדלים התנכיות? 

בניגוד לכל סוגי הסנדלים האחרות שקיימות ניתן לומר כי הסנדלים התנכיות מיוצרות בישראל בבתי מלאכה ומפעלים בישראל ובחברון

מה המחירים של סנדלים תנכיות? 

סנדלים תנכיות מחירי נעים בין 150 שקלים עד 200 שקלים 

איפה כדאי לרכוש את הסנדלים האלו?

כדי לרכוש אותן באתרים מחו"ל כמו אמזון 

מה החסרונות ברכישת סנדלים מאמזון? 

לרכישת באמזון לבד יש בעיתיות, שכך ניתן לפנות לספקים לא נכונים, זאת אומרת לא אמינים, שיש להם מוצרים לא איכותיים וזמן משלוח ארוך

מה מיוחד באתר שלנו?

 האתר שלנו פותר את  הבעיות האלו, על ידי שהוא מקשר בין ספקים מאמזון שנבחרו על ידנו, ויש להם מגוון רחב של דגמים צבעים ומחירים הכי טובים שתמצאו.