סנדלים לילדות

נעליים | סנדלים לילדות עד 100 ₪

סנדלים לילדות 

סנדלים לילדות מתאפיינים בצבעוניות מרשימה, מעבר לכך הורים אשר מחפשים רק אוורור לרגל של הילדות בקיץ. וכן כאמור הם גם צריכים להיות מעוצבים באתר שלנו יהיה אפשר למצוא מגוון רחב של סנדלי ילדות מכל הסוגים והמינים, ובכל הצבעים. המחיר של סנדלי בנות נקבע על פי מותג הסנדל, איכות חומרי הגלם, והעיצוב, כל אלו גורמים למחירים של הסנדלים להשתנות מדגם לדגם, ואף מחנות לחנות. כל הורה שאי פעם רכש סנדלים לילדות יכול לומר על המחיר הגבוה שהוא נדרש לשלם, וכן על מספר הרב של סוגי הסנדלים לבנותיו אנו, לכן באנו ליצור חווית קנייה חדשה ולהנגיש מגוון רחב של מותגים במחירים הזולים ביותר, אז אנו נעשה לכם תשובות לכל השאלות. 

סנדלים לילדות

איזה סוגי דגמים יש לסנדלים לילדות?

סנדל סגור– בדומה לסנדלי הילדים גם אצל הילדות קיים דגם של סנדל סגור, המתאים לילדות הקטנות.

סנדל פתוח– זהו סנדל בדומה לסנדלים התנכיות, שהוא דגם שלו יש סוליה חזקה ורצועה המונחת על כף הרגל, והשנייה על הקרסול מתוך הדגם הזה יצרו את הדגמים האחרים. 

סנדלים מוצלבות– סנדלים אלו הם בעיצוב מיוחד במינו לסנדלים יש שלוש רצועות שמצטלבות אחת עם השנייה בכף הרגל, ויוצר מראה של סנדלים מיוחדות. 

סנדלי שלוש רצועות– המראה הזה הוא בעיצוב הקלאסי, אך כולל בתוכו עוד רצועה אחת נוספת. 

סנדלי כפכף– סנדלים אלו הם סנדלים, שהרגל נכנסת אליהם עם רצועה אחת בלבד בכף הרגל 

באיזה צבעים יש סנדלים לילדים? 

סנדלים לילדות יש בכל גווני הקשת החל מחום שחור, ועוד ורוד אדום וצהוב 

באיזה מידות יש את הסנדלים? 

יש סנדלים ממידות 8 המידה הקטנה ביותר ועד 36. 

מה המחיר שהסנדלים עולים? 

ניתן למצוא מחיר מ 300 שקלים ועד 2,000 שקלים 

איפה כדאי לרכוש? 

כדאי לרכוש את הסנדלים באתרים מחו"ל כמו אמזון. 

 

מה צריך לדעת, שרוכשים מאתר אמזון? 

חשוב לדעת כי באמזון יש הרבה ספקים חלקם טובים מאוד, ואילו חלקם אינם טובים כלל באמינות ובאיכות, כמו כן המשלוח עלול לעלות כסף וזמן רב.

מה היתרון של האתר שלנו?

האתר שלו מקשר בין ספקים מאמזון ללקוחות, כלומר הספקים האלו נבחרו על ידינו. ספקים אלו עם איכות מוצרים, מגוון רחב של סנדלים לילדים ומידות, מותגים מכל העולם, שירות מעולה, ובעיקר מחירים הוגנים לכל כיס כי גם לכם מגיע לרכוש מותג בזול.ולא רק בזול אלא איכותי ומקורי.