נעליים אורטופדיות

נעליים | נעליים אורטופדיות עד 800 ₪

נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות אלו נעליים, שנועדו בעיקר לאנשים שסובלים מכאב גב תחתון, וכך הנעליים האורטופדיות במקרה כזה נועדו להקל במעט על הכאב הזה. ניתן לראות כי הנעליים האלו מקלות על הכאב, אשר לא רק באזור כף הרגל, אלא גם באזורים אחרים כמו קרסוליים, רגליים, וגב. יש מגוון רחב מאד של נעליים אורטופדיות, המיוצרות במגוון רחב של דגמים וסוגים, וכל נעל אמורה להקל על כאב שונה בגוף. הנעלים האורטופדיות יתאפיינו בנעליים רחבות הכוללות בטנה רכה ללא תפרים.

הנעליים האורטופדיות אינן משמשות רק אנשים עם כאבים למיניהם, אלא גם אנשים שלא מעוניינים לנעול נעליים רגילות כי הן מציקות להם בבהונות הרגליים, אלא רק יכולים לנעול את הנעליים האורטופדיות.

הנעליים האורטופדיות פותחו, על ידי מהנדסים ברחבי העולם, אשר שוקדים על התאמת פתרון רפואי לבעיה קיימת, אז מה הן היתרונות של נעליים אורטופדיות?

יתרונות של נעליים אורטופדיות

סוליה משופרת, בעלת בולמי זעזועים–  לנעליים אורטופדיות יש סוליה מיוחדת, מאשר נעליים רגילות הנעליים הרגילות, למרות שיש להן גם בולמי זעזועים בחלק מהנעליים הן לא מגיעות לדרגה של נעליים אורטופדיות.

נשיאת עומסים גבוהים במיוחד– נעליים אורטופדיות נושאות עומסים גדולים במיוחד, על ידי עיצוב מיוחד מאד, ולכן הן מתאפיינות בהקלה על פרקי האצבעות ועל הבהונות בעת נשיאת משאות.

התאמת הנעל באופן אישית– אחד היתרונות, שאי אפשר לפספס, כאשר מדברים על נעליים אורטופדיות הוא התאמת הנעל באופן אישי. הנעליים מותאמות באופן אישי על ידי רופא מוסמך, שישנם מצבים רבים שבהם יצטרכו להתאים נעל אורטופדית כמו: רגל המחלימה מפציעה, בליטת עצם בכף הרגל, אצבע פלשנית, כמו כן בנוסף לבעיות ברגליים הנעל האורטופדית מתאימה לכל מקרה של מצב בראותי, לדוגמא, כמו כאב גב יש לדעת כי קיימים מקרים רבים של בעיות, ולא ניתן לייצר נעל אחת שמתאימה למגוון הבעיות.

תמיכה אורטופדית– אחד היתרונות הגדולים ביותר של נעל אורטופדית הוא, שהנעל נותנת  תמיכה לרגל על ידי עקב פלסטיק ששמים בגב העקב, כמו כן חשוב שהנעליים יהיו עם רוחב רב לאצבעות הרגליים כי חלק מהבעייתיות הבריאותיות נגרמות בגלל זה.

 

 

איפה כדאי לרכוש נעליים אורטופדיות?

כדאי לרכוש נעליים אורטופדיות בחו"ל באמזון, מפני מחירם הזול.

מה מיוחד באתר שלנו?

האתר שלנו מקשר בין ספקים מאמזון ללקוחות, ומתאים בהתאמה אישית לבריאות של הלקוח, על ידי היצרניות הטובות בעולם עם מחיר מעולה