נעלי עבודה

נעליים | נעלי עבודה עד 300 ₪

נעלי עבודה

בניגוד לעבר היום ברור לכל אדם כי בגדי עבודה הם חובת המציאות, וכן בעיקר נעלי עבודה שומרים על בטיחות כפות הרגלים באזור המפעל, כמו כן בגדי עבודה מצביעים על מחויבות המעביד לבריאות העובד.

החשיבות של נעלי עבודה?

נעלי עבודה חשובים מאוד לבריאות העובד, ולהמשך עבודתו בצורה התקינה ביותר, בעיקר בסביבה העבודה שיש בה הרבה סכנות, וכן מאפשרים לעובדים לנעול אותו דבר, ובכך יוצר לכידות חברתית. 

התאמת הנעליים לפי סוג העבודה

יש לדעת כי לא לכל עבודה תתאים אותו סוג נעלים, ככלל חשוב לדעת כי עבודות בניין, חשמל ושיפוצים חייבים לנעול נעליים שמגינות על העובד, מפני פציעות וחתכים ונזקי חשמל, לכן הנעליים חייבות להיות חזקות במיוחד, גבוהות, וכן מבודדות.  

  • מלונות ואירוח– עבודה זו דורשת הליכה של קילומטרים רבים ועמידה ממושכת, לכן לעבודה זו יתאימו נעליים, שהן יהיו אורטופדיות, וגם צריכות להראות יפה ואלגנטי. בנעליים אלו פחות חשובה הגנה פיזית על הרגליים, אלא יותר החלק הנוחות האורטופדית.
  • עבודות בשטח– הנעליים שצריכים עובדים העובדים בשטח פתוח נעליים המאפשרות הליכה רבה מצד אחד ואורטופדיות מצד שני, כמו כן הנראות שלהן פחות חשובה.
  • עבודה במפעל– הנעליים צריכות להיות כמו בעבודת שטח בלי צורך בהליכה ממושכת. המפעל מלא בסיכונים לרגליים, כגון ברזלים, ברגים על הרצפה.

נעלי עבודה מסופקות לעובדים על ידי המעביד, על פי שלושה פרמטרים: סוג העבודה, מחיר, ורצון העובדים.

איפה כדאי לרכוש נעלי עבודה?

כדאי לרכוש נעלי עבודה באתרים מחו"ל כמו אמזון, מכיוון שהמחיר זול יותר, בעיקר לכמות גדולה.

 

 

 

 

איך בוחרים נעלי עבודה?

בוחרים נעלי עבודה על פי מספר פרמטרים:

  • סוג העבודה–חשוב מאוד להתאים את הנעליים לסוג העבודה.
  • מגוון– כדאי לרכוש את הנעליים באתר עם מגוון רחב מאד של נעליים.
  • רצון העובדים– חשוב לתת מבחר, שהעובדים יבחרו את הנעל, שנראית להם הטובה ביותר.

למה כדאי לרכוש באתר שלנו?

באתר שלנו ישנם הרבה יתרונות, כגון קישור בין ספקים מחו"ל מאמזון לבין לקוחות. אנו בודקים את הספקים על ידי מיטב המדדים: איכות, אמינות, מוצרים טובים, מגוון. המגוון מתבטא במגוון רחב של סוגי נעלי עבודה, מידות, צבעים ואיכויות, אבל הכי חשוב ללקוח הוא המחיר, לכן יש אצלנו יש את המחירים הטובים ביותר בארץ עם משלוח מהיר מאוד, וקיימת גם אפשרות של חזרת מוצרים לא מתאימים, וכן ישנה אפשרות של רכישה מרוכזת במחיר מעולה המתאימה למפעלים עם כמות עובדים גדולה.