נעלי עבודה לגברים

נעליים | נעלי עבודה לגברים עד 300 ₪

נעלי עבודה לגברים

גברים צריכים נעלי עבודה מיוחדות, משום שהם עוסקים בעבודה פיזית קשה ביותר, ועל פי החוק הישראלי כל מנהל אחראי על קניית ביגוד והנעלה לעובדים שלו. בניגוד למחשבות הרבות כי נעל עבודה אינה הכרחית, ניתן לומר כי כיום הנעלה איכותית מגנה על בריאותו ויכולות העובד, ובסופו של דבר גם תורם לעסק עצמו.

גברים בניגוד לנשים עובדים בעבודות פיזיות, ולכן רבים צריכים נעלי עבודה מיוחדות. יש לדעת כי חייבים לקנות נעליים, המתאימות לסוג העבודה. הנעליים צריכות להיות מתאימות הן לרגל הגברים, והן לסוג העבודה הנדרשת. אם אתם רוצים לרכוש נעלי עבודה לגברים, אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו, ואנו נענה לכם תשובת לכל השאלות.

למה צריך לרכוש נעלי עבודה לגברים?

  • איכות הנעליים– הן איכותיות, ועשויות מחומרי גלם מעולים.
  • טכנולוגיה– נעלי עבודה לגברים מצוידים באחת הטכנולוגיות הטובות ביותר הן לבלימת זעזועים והן עמידות בפני מזיקים
  • סוג העבודה– ניתן לחלק את נעלי עבודה לגברים לפי סוג העבודה, הנדרשת, שהרי ברור שגבר שעובד במפעל יצטרך נעליים חזקות עמידות בפני קור וחום, לעומת אדם העובד, לדוגמא, כפקיד בבית מלון, שבנעליים האלו חייבים לשים דגש על הנראות של הנעל, כדי שהנעל תראה יפה ואיכותית, ופחות על הבטיחות של הנעל.
  • התאמה מיוחדת לרגל הגברים– חשוב לדעת שרגל הגברים שונה מרגל נשים בכך, שאצבעות הרגליים רחבות יותר, ולכן הנעל של הגברים תהיה בהכרח רחבה יותר באצבעות הרגל, מאשר הנעל של הנשים.
  • נראות– אמנם זה פחות חשוב לגברים, אבל חשוב שהנעל תהיה גם יפה וגם חזקה במיוחד במקצועות שקיימת חשיבות לנראות.

איזה סוגי חברות מציירות נעלי עבודה גברים?

ניתן למצוא את נעלי העבודה המעולות של חברת בלנסטון, העשויות מעור של בקר ונגד חום וקור וחומרים כימיים, מבודדות מחשמל, בנוסף לכך גם נראות מעולה, וישנם כמובן עוד חברות שמייצרות נעליים כאלו, תלוי בצורך.

איפה הכי כדאי לרכוש נעלי עבודה לגברים?

הכי כדאי לרכוש נעלי עבודה לגברים בחוץ לארץ באמזון, מפני מחירם הזול, בעיקר לקנייה בכמות גבוהה.

מה מיוחד באתר שלנו?

האתר שלנו מקשר בין ספקים מאמזון לבין לקוחות מהארץ. באתר שלנו תוכלו לרכוש נעלי עבודה לגברים לכל סוגי העבודה שתבקשו, בכל הצבעים ומכל החברות המייצרות נעלי עבודה בשוק. באתר שלנו גם קיימת אפשרות לרכישה מרוכזת של נעליים, אשר מתאים למנהלים שרוצים לרכוש לעובדים.  ולכן חשוב לרכוש נעליים מחברב מעולה.