נעלי סאקוני

נעליים | נעלי סאקוני עד 500 ₪

נעלי סקוני - תכונות ויתרונות של נעלי סקוני

ישנם מותגים רבים של נעלי ריצה של סקוני הזמינים בשוק, אך הכל מסתכם בכמה נקודות. נעל של סקוני צריכה לספק רמה נכונה של ריפוד, יציבות והחזרת אנרגיה. למעשה, Saucony הקדישה כמות רבה של מחקר למציאת האיזון המושלם בין ריפוד, יציבות והחזרת אנרגיה. התוצאה הסופית היא זוג נעלי ריצה קלות ברגליים, אך עם זאת יציבות ומעוצבות היטב.

נעלי Saucony

 

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של נעלי סקוני הוא משטח הגומי שלהם. בניגוד לנעליים אחרות שמשאירות את הרגליים חשופות לפגיעות, משטח הגומי של סקוני סופג את ההלם והלחץ מהקרקע. זה מונע את כפות הרגליים לדחוס ולהיפצע במהלך ריצות ארוכות. המשטח החיצוני מספק גם תוספת אחיזה לקרקע. למעשה, התוצאה כל כך חזקה ועמידה שהיא יכולה אפילו לעמוד בנפילות.

 

רוב הנעליים בקו סקוני כוללות את אמצע הפיילון החדשני עם שכבת ריפוד רכה. זה נותן יציבות ועמידות נהדרים של הרץ. קפיצי ההיי-טק שבתוך הנעליים מורכבים מתרכובות גומי המעניקות לנעליים קפיצות מוגברת. כתוצאה מכך הרצים לא מרגישים עייפים כמו אחרי ריצות ארוכות. לנעלי סקוני יש כמה דגמים לבחירה, כולל Air Flight Mid-sole, Flight Max Plus, Saucony Easy Fit Plus, Easy Fit Marathon, Saucony Power Reserve ו- Powerstroke.

 

מאפיין נוסף הייחודי לנעלי הריצה של Saucony הוא טכנולוגיית הפקס. בעזרת טכנולוגיה זו, החלקים העליונים מחוזקים בכותנה טהורה, חומר אלסטי או ניילון ליכולת נשימה נוספת. מכיוון שהנעליים קלות וגמישות, הרצים לא מרגישים עייפים מדי לאחר שסיימו לרוץ. נעלי סקוני מושלמות גם לרצים מכיוון שיש להן יכולת ספיגת זעזועים מצוינת. הם תוכננו לספק ספיגת זעזועים נהדרת מבלי לוותר על נוחות ותמיכה. זה מה שהופך את הנעליים לאידיאליות עבור ספורטאים רציניים, אלה שרצים בתדירות גבוהה ואלה שלא רוצים להרגיש יותר מדי לחץ בזמן ריצה.

 

דבר חשוב שכדאי לחפש כשקונים נעלי סקוני הוא נוכחות של לוחות רשת וזמש מתחת לרגליים. לוח הרשת עוזר לספוג את הזיעה שמייצר הרץ ובכך לשמור על יובש וחסר ריח. כמו כן, לוח הזמש מגן על כפות הרגליים והקרסוליים מפני ההשפעות השוחקות של הכביש.

 

מאפיין מעניין נוסף בנעלי סקוני הוא סוליית האמצע Active Flex. סוליית הביניים נעשתה עם פילון, חומר קליל אך חזק. בשילוב עם הסוליה האקטיבית Flex, הרץ מסוגל לחוות החזרת אנרגיה מוגברת. החזרת האנרגיה מעניקה לרץ יותר כוח וכוח ככל שהם מתקדמים הלאה תוך כדי ריצה, מה שהופך את הנעליים למושלמות לריצה, הליכה או לריצה בשטח.