בגדים לתינוקות

בגדים | בגדים לתינוקות עד 300 ₪

בגדים לתינוקות

אין כמו תינוקות הם יפים וחמודים, במיוחד עם בגדי תינוקות מעוצבים, כמו בנות עם שמלה או מכנסיים מעוצבים ועם סרט, וכן כמו בן שלבוש עם חליפת תינוקות מקסימה. אך בגדי התינוקות יקרים מאד, במיוחד משום הביקוש הרב לתינוקות המעוצבים, ולכן רבים מהאימהות אינן רוכשות לתינוקות שלהם בגדים מעוצבים, ולכן רבות מהאימהות מחפשות בגדים מעוצבים וזולים. אנו בשוזברנדס מציגים לכם חווית קניה של בגדים מעוצבים וזולים מאד של בגדי תינוקות בגדים, המתאימים לכל תקציב אז בואו גם אתם לרכוש אצלנו בגד יפה ומעוצב לתינוק או לתינוקת המתוקים שלכם, ולהלביש אותם כמו שתמיד חלמתם.

אלו סוגי בגדים לתינוקות קיימים?

בגדים לאירועים וחגים– אין דבר יותר מתוק מלראות תינוק הלבוש בחליפה או תינוקת הלבושה בשמלת מלמלה עם סרט מתאים, אך קשה מאד להשיג בגדים אלו לאירועים, וגם המחיר שלהם יקר במיוחד.

בגדים ליום יום– גם ביום יום התינוק או התינוקת צריכים להיות לבושים יפה. ניתן להלביש לתינוק חולצה או חליפות, שמלות מתוקות עם סרט מתאים, הבגדים יהיו יותר צבעוניים מאשר בגדי האירועים.

בגדים לחורף– חורף וקר, כאימא חשוב מאד שלבן או לבת שלך יהיה חם, לפיכך קיימים מגוון רחב של בגדי חורף לתינוקות בגדים מבדים חמים ונעימים כמו פליז צמר, ועוד ובעיקר מעיל גדול ועוטף, המכסה את כל הגוף מחיר מעיל זה הוא יקר במיוחד.

בגדים לקיץ– גם תינוקות קטנים צריכים, שלא יהיה להם חם מידי ניתן למצוא גופיות מתוקות לתינוקות, מכנסי גינס קצרים ומתוקים, עם מגוון רחב של דוגמאות.

בגדי בסיס– תינוקות קטנים מאד צריכים המון בגדי בסיס אוברולים, המכסים גם את הרגליים. חולצות מעטפת ומכנסיים. מלבישים על בגדי הבסיס האלו שכבה נוספת, ובגדי הבסיס צריכים לרכוש בכמות גדולה

מה המחיר של בגדי תינוקות מעוצבים?

המחיר יכולים להגיע בחנויות בארץ עד 230 שקלים לבגד לאירועים

איפה הכי כדאי לקנות?

כדאי לקנות באתרים בחו"ל באמזון, מפני מחירם הזול.

 

 

למה לקנות באתר שלנו?

מגוון רחב של בגדים– אצלנו תמצאו מגוון רחב של בגדים, החל מבגדי אירועים יוקרתיים, ועד לבגדי יום יום במגוון רחב של בדים ודוגמאות.

מחיר זול במיוחד– אצלנו תוכלו למצוא בגדים החל מ30 שקלים.

משלוח– אצלנו תקבלו את הבגדים במשלוח עד הבית.

תשלום– ניתן לשלם בפיפאל ובמגוון סוגי כרטיסי אשראי.

אז באו תרכשו אצלנו בגדים יפים  לתינוקות המתוקים שלכם.